Svetainėje naudojami slapukai, kurie užtikrina sklandų svetainės veikimą ir padeda pritaikyti Jums rodomo turinio aktualumą. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos rasite paspaudę "slapukų nustatymai".

Kopūstai žiediniai
Kopūstinių daržovių grupėje žiedinių kopūstų auginimas technologine prasme iš augintojo reikalauja daugiausia dėmesio ir žinių. Esant nepalankioms sąlygoms žiediniai kopūstai gali suformuoti mažus, neturinčius prekinės vertės žiedynus, gali pakisti jų forma ir spalva. Pagrindiniai dalykai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį yra tai, kad žiedinia...
Kopūstinių daržovių grupėje žiedinių kopūstų auginimas technologine prasme iš augintojo reikalauja daugiausia dėmesio ir žinių. Esant nepalankioms sąlygoms žiediniai kopūstai gali suformuoti mažus, neturinčius prekinės vertės žiedynus, gali pakisti jų forma ir spalva. Pagrindiniai dalykai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį yra tai, kad žiediniams kopūstams turi užtekti visų pagrindinių maisto medžiagų, o žiedynų formavimosi fazėje turi pakakti azoto, taip pat būtina stebėti ar pakanka mikroelementų - boro ir molibdeno. Norint užtikrinti nepertraukiamą žiedinių kopūstų auginimą, reikia turėti sąlygas lietinimui. Informacija augintojams:Bejo Zaden žiedinių kopūstų veislės ir hibridai profesionalams. Auginimo technologija.
Daugiau

Kopūstai žiediniai Yra 2 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų